[ Obsah | Zobrazit menu ]

Silvestr 2006

Napsáno dne 4. ledna 2007 - Zobrazeno 2 644x

Letošní oslava Silvestra 2006 a Nového roku se velice vydařila. Kde jsem vlastně byl a jak to dopadlo? Jen čtěte dál … 

13:00 Sraz na konečné trolejbusu číslo 1 a 11. Po letmém seznámení jsme začali roztahovat druhou škodárnu, která jaksi nechtěla nastartovat. Časem jsem zjistili, že odjetá škodárna se už nevrátí a tak jsem sedli do zbylích aut a jeli směr chata. Přijeli jsme jenom na kopec, dále jsme mohli jít jenom pěšky, neboť když auto sjede dolů, nahoru se za takového počasí už nedostane a musí počkat, až bude možno.

Chata byla docela velká, měla zřejmě 4 patra z toho sklep, obytné patro, spací patro a půda, kde se nedá spát. 2 záchody a kuchyň. Co víc by si člověk mohl přát. V katastru nemovitostí je klasifikován jako sklep na ovoce. Zajímavé!

Když už jsme byli dole u chaty, najednou se přiřítí škodovka s Ferou a našimi věcmi. Blbec, nikdo nevěřil že se odtud dostane. Vynosili jsme věci, jídlo, pití a dřevo. Rozdělali jsme v krbu a já se ujal zatápění, neboť asi jako jediný mám zkušenosti s topením v krbu. Za 2 hodiny už bylo docela teplo a začalo se pomalu pít u televize. Sledovali jsme televizi, holky chystaly chlebíčky (děkujeme) a ostatní nezbytné věci.

Večer se pomalu rozjížděl, sledovali jsem mega akci na Václaváku. Pořád jsme si cinkali se skleničkami, někteří se odebrali do spacího patra, aby nebyli rušeni při povídání. Náhle se však zhaslo a holky nesou dort! Opravdu bych nečekla, že dostanu na Silvestra narozeninový dort se svíčkami (19 svíček! mazec!) byl jsem šťastnej jako blecha. Vzpomněli si na mě a ještě jsem dostal opičku a přáníčko. Děkuji moc. Na chvíli jsem si šel povídat a potom jsme přišli na půlnoc. Ťukáme a jdeme se podívat na ohňostroj.

Krásný pohled na Zlín s romantickým bubnováním rachejtlí jsem si nemohli nechat ujít. S Katkou jsem fotili rachejtle a hádali se, kdo má lepší fotky. Po návratu začínáme kalit a pijeme a pijeme. Pojídáme chlebíčky. Však to znáte. Myslím že ve 4:00 uleháme do postele a spíme.

12:30 „Ráno“. Posnídáme polívku a začínáme se pomalu balit. Fera se svojí škodárnou vyjíždí do kopce. Naštěstí mu do rána roztál sníh a tak nebyl zas tak velký problém vyjet nahoru. Asi okolo 15:30 jsme s Kačou douklízeli a byli jsme ready to go. Zrovna nám začíná pršet, super 🙁 Katčin otec mě vyhazuje na zastávce a dál už jedu sám. Když tak stojím na zastávce, tak zjišťuji, že mám špinavé boty. Opravdu se stydím, když vidím, že jsou jak od traktoristy. Konečně trolejbus a jedu dom 😀

Ve fotogalerii naleznete fotky ze Silvestrovské akce 2006.

Zařazeno v: Ze života.