[ Obsah | Zobrazit menu ]

A je to tu! Sníh ;-)

Napsáno dne 29. prosince 2006 - Zobrazeno 1 855x

Když napadl první sníh 3. listopadu, spousty lidí to překvapilo. Mě to však překvapilo nejvíc. Ten den jsme jeli na Gaudeamus, což je přehlídka vysokých škol v Brně. Ráno se vzbudím a vidím, že budu muset prověřit své řidičské dovednosti ve ztížených podmínkách. Ve Zlíně kalamita, a vůbec v celé republice. Kdo by to taky čekal, že napadne už na začátku listopadu tolik sněhu.

Po poučkách svých rodičů o bezpečnosti jízdy a jak se jezdí ve smyku jsme vyrazili. Už jenom první křižovatka byla záležitost na 30 minut (na této křižovatce je problém i za krásného slunného dne), dále jsme pokračovali do města, kde jsme nabrali zbytek děcek a „jelo“ se do Brna. Jelo se stylem dlouhé fronty do Otrokovic (tradičně). Dále jsme trochu zapřemýšleli a nejeli jsme normální cestou (evidentně byla zacpaná), ale vzali jsme to přes kopce. Dobrá volba, vyhnuli jsme se zácpám a už jsme frčeli po dálnici na Brno.

Proč to všechno povídám? No dneska konečně sněží! A já zítra zase vyrážím po dlouhé době autem. Teď už nejedu dálkovou, ale i tak se pro koberec docela projedu 🙂

Na fotečce je jasně vidět, jak u nás sněží. Omlouvám se za kvalitu, foceno rychle a obyčejným foťákem.

Zimní pohled na ulici

Zařazeno v: Ze života.