[ Obsah | Zobrazit menu ]

Víkendový shon

Napsáno dne 10. prosince 2006 - Zobrazeno 1 655x

Je neděle, 22:30 a právě se učím 10. a 11. maturitní otázku do češtiny. Dalo by se říci, že mě to učení už vůbec nebaví a nejde mi a když vidím, jak mi zbývají ještě 4 strany hustě popsaného papíru, zvedá se mi kufr (žaludek).

V pátek byl stužkovací večírek 4.C z Obchodní akademie Tomáše Bati Zlín. Byl jsem pozván jako kameraman no a tak jsem se účastnil. Bylo tam pár lidí, které jsem znal, včetně Katky. Hezky to začalo, byl velice pestrý program na téma Sněženky a machři, u kterého jsem se nasmál. Ale jak to asi cítila celá třída, byl moc dlouhý. Některé holky říkaly: „nezbude čas chlastat!“. A tak se zkrátil program a začalo se pařit. Měli vlastního DJ (kluk z jejich třídy, který občas pomáhá DJ v Áčku), který to uměl. V 01:20 večírek končil a já odvedl Katku domů (sama by to asi nezvládla).

Sobota. Ráno, jako každou sobotu, jsem utíkal do Kroužku, kde jsem si výborně zatančil. Tančili jsme QuickStep a „hopsané“ figury. Náročné, ale bavilo mě to tak, že jsem zůstal o 30 minut déle a tančil a tančil eh … hopsal.
Odpoledne jsem se stavil domů a pak za K. a řešili jsme video z kamery. Jsem už opravdu naštván na „firmu vlastních formátů“, jak se o ní vtipně vyjadřuje Ivo Lukačovič. Demo software, který dodali je na zabití. Člověk prostě z té kamery video do počítače nedostane přes USB, s kterým kamerka je dodávána. Blbci. Začali jsme to řešit tedy jinýcm kabelem (S-Video), ale jaksi jsme ho neměli. Jel jsem tedy narychlo ke kamarádovi na Fricu (Fryšták) a zapůjčil si jej od něj. Děkuji ti MoveRocku! Video jsem tedy dostal do počítače, ale bez zvuku. Ten budu řešit tento týden. Ještě napíši, jak to dopadne.

Neděle ráno. 7:45. Tak brzo vstávat v neděli je na pováženou, ale budiž. Jel jsem se sestřiným klukem pro koberec a pak pro použitý nábytek. V 13:30 oběd a pak už jenom učení, do výše zmíněné, literatury.

Děkuji za čtení, již musím běžet se dále učit. Snad to vyjde lépe než posledně.

Zařazeno v: Ze života.